Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lépjek tovább a Windows...

Hogy lépjek tovább a Windows újrabetöltőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akadt egy olyan problémám, hogy behalt a laptopom billentyűzete.

Semmire nem reagál, nem megy, hiába fújkáltam ki. Na ez eddig nem is okozott problémát mert elvoltam a virtuális billentyűzettel, de valahogy rosszul kapcsolódhatott ki mert akármikor beakarom kapcsolni bejön egy olyan ablak mint a készenlétnél csak itt Windows újrabetöltőt ír. Külsős billentyűzetet is dugtam már rá, de azt se fogadja el. (Gondolom míg nem kapcsolom be rendesen a laptopot addig nem telepíti az illesztő programot.) Tehát a kérdésem az, hogy ez így kuka? Hiába indítom újra mindig ezt írja..



2020. máj. 13. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg a gép használati útmutatóját, és nézd ki belőle, hogy a BIOS-ba milyen billentyűvel lehet belépni, aztán próbálj belépni. Ha sikerül, és a billentyűzet ott működik, akkor csak szoftveres hiba, és az oprendszert kell újrarakni.


Ennek jó esélye van, mert még ha a beépített billentyűzet meg is halt volna, egy rádugott külső billentyűzetnek attól még működnie kellene.

2020. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Mi az az "újrabetöltő" ???

Még sose hallottam róla. Mutass képeket!

2020. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt van a kép róla:

[link]


BIOS-t se tudom bekapcsolni, nem működik az a, gomb se. :D

2020. máj. 13. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt arról lenne szó, hogy korábban a gép valamiért recovery módba került, ami aztán meg lett szakítva. Itt azt kérdezi, hogy oda térjen-e vissza, vagy rendesen próbáljon-e indulni.


Az utóbbit, a másodikat kéne választani, de ha nem megy a billentyű, akkor ez nem egyszerű.


Továbbra is azt kéne kiderítened, hogy fizikailag működik-e a billentyűzet, akár a beépített, akár USB-s.


Dugj a gépbe bármilyen telepítő CD-t, pendrájvot, és arról próbálj indulni. És ha sikerül, és megy a billentyű, telepítsd újra.

2020. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!