Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem mutat kepet a monitorom,el...

Nem mutat kepet a monitorom,elrontottam valamit. Hogyan olndjam meg?

Figyelt kérdés
Nem akar bootolni a gepem es biost piszkaltam es meg jobban elrontottam... valamit internalra allitottam a monitor beallitasainal es restartoltam es mostmar kep sincs... A monitor lampaja csak villog de kepet nem ad. Hogy allitsam vissza?
2020. máj. 14. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugd át a monitor kábelét az alaplapi csatlakozóba.
2020. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megvan, megjott a kep, viszont fennal megegy problema amit leirok majd. Advanced bios featuresbe allitottam at a primar graphic adaptert PCI-E rol Internalra. Akkor most maradjon igy Internalon vagy ugy ahogy volt PCI-En?
2020. máj. 14. 20:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy visszallitottam PCI-e re es visszadugtam a nem alaplapi csatlakozoba.
2020. máj. 14. 20:45
 4/9 A kérdező kommentje:

Es most jon a fo problema:


El akarok adni egy nagyon regi monitort es atkaocsoltam a gepet arra a monitorra hogy ellenorizzem mukodik e es utana visszakapcsoltam a regi monitorra gepet. Na es azota nem akar bootolni a rendszer. Inditaskor ez a hibauzenet fogad:


Reboot and Select proper Boot Device

or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key


Ertem en hogy ki kell valasztani hogy honnan bootoljon de hogy a feszkes fenebe allitodott ez at egy sima monitor probalastol? Lehet hogy azert nem bootol mert a regi monitor 1024 es rezolucio az uj az meg 1920? Es valami magatol atallotodott es nem tudja beinditani a rendszert? De az az erdekes hogy a biosban nincs is olyan opcio hogy kivalasszam hogy honnan bootoljon eloszor

2020. máj. 14. 20:51
 5/9 A kérdező kommentje:
A regi monitor kiprobalasa utan visszakapcsoltam az uj monitorra a gepet.Es azota jon ez a hibauzenet. Elnezest elirtam
2020. máj. 14. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Probaltam bedugni usbt amin windows telepito van es csak azt ismeri fel az alap indito eszkozt pedig nem.. Lehet hogy a gep belsejeben mozdult meg valami? De fogalmam sincs hogy tortemhetett
2020. máj. 14. 21:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem ismeri fel a hard discet
2020. máj. 14. 21:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problemat. Kinyitottam a gephaz oldalat es megmozgattam a hard discbe bemeno kis kabeleket meg bedugtam rendes, kimozdult nem volt rendesen bedugva egy picit ki volt huzodva
2020. máj. 14. 21:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget az elozo problemara
2020. máj. 14. 21:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!