Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Muszáj megvennem steamen a...

CactuS1999 kérdése:

Muszáj megvennem steamen a gta5-öt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem social clubon megvan a gta 5 csak nem bírja a gépem. Ezért a boosteroid nevu oldalon keresztűl szeretnék rajta játszani. De ott csak steames gta 5-el lehet jatszani. Megoldható úgy, hogy hozzá adom a steamhez szimpál a játékot, működne?

2020. máj. 18. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem működne, a Steam rendszere csak azt a játékot látja sajátnak, amit abban vettél meg vagy ott aktiváltad (ahhoz pedig szintén Steam által generált kulcs kell). Egyiknek sem felel meg a te harmadik fél által aktivált játékod.
2020. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát sajnos nem. Ha steamen vetted volna meg ott vissza is tudtad volna kérni a pénzedet amit kifizettél a játékért, ha úgy látod hogy nem bírja a géped.. :( Máskor ott vegyél játékot
2020. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az EPIK-et támogatja a boosteroid.Ott most ingyenesen beszereztem,de most akkor is van egy fölös gta 5 accom :/ Egyáltalán EPIK-nél örökre megkapom hogy most ingyenesen beszereztem?
2020. máj. 18. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Epic-en ráadásul prémium kiadást osztogatnak most, szóval alapból kapsz 1 milliót a játékhoz.

Természetesen mint minden játékáruházban, az Epic-nél is örökre megmarad a játék ha a fiókhoz adod. Ez nem ilyen ingyenes hét, vagy ilyen kiadói próbaverzió dolog.

2020. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Geforce now? Mukodik nem Steames jatokokkal is.
2020. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jatekok*
2020. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Geforce Now előfizetésem van.Nem támogatja a Rockstar által kiadott játékokat
2020. máj. 19. 01:19
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 A lényeg, hogy megy, nem? :D


Nekem is van egy fölösleges Steames és nem tudom mit kezdjek vele

2020. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!