Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segít valaki?vélemények,tapasz...

Segít valaki?vélemények,tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot két hete és én itthon nem tudtam rátenni a windows 10et ezért elvittem szervízbe ahol ugyan ezt megcsinálták nekem de windows helyett Endless-t raktak rá.Ez mennyire jó?illetve lehet ezzel probléma?Mennyivel másabb a windowsnál?esetleg rosszabb?kinek mi a véleménye vagy tapasztalata ezzel a rendszerrel?én sajnos nem értek hozzá:/ amúgy egy acer laptopom van nem tudom hogy ez számít e.

2020. máj. 19. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító és átláthatatlan.
2020. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Endless OS egy Linux disztribúció. Konkrétan Endless csak kipróbálás szinten használtam, de Linux-szal dolgozom évek óta.

Szerintem az Endless kissé korlátolt, én ajánlom helyette inkább az Ubuntut, Linux Mintet, Zorin OS-t, Budgie-t vagy Elementary OS-t.


Nem tudom, a szervizzel mi lett megbeszélve, de ha te konkrétan Windows 10-et kértél és ők nem azt telepítettek rá, akkor elég nagyot hibáztak.

2020. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!