Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik cloud szolgáltatás éri...

Melyik cloud szolgáltatás éri meg telefonhoz, főleg képekhez/videókhoz? (lent)

Figyelt kérdés

Samsung telefonom van, jelenleg a samsung cloudot használom, de sajnos ennek a működése nem tetszik.


Olyan cloudot szeretnék használni, ami feltölti folyamatosan a képeimet és videóimat, és amennyiben telefon memóriájából törlöm, a cloudból ne törlődjön ki, és internet kapcsolat esetén a galériából jelenítse meg a cloudra feltöltötteket is! Esetleg sd kártya kompatibilitás sem lenne hátrány.


Ez előtt huawei készülékem volt, ott a huawei cloud, ha jól emlékszem úgy emlékszem így működött, ki lehetett talán választani, hogy csak oda töltse, és azokat csak akkor láttam galériában is ha net kapcsolat volt...



2020. máj. 22. 00:15
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
100%
Alapvetően mibden mobilon ott a Google Fotók, ami pont erre szolgál...
2020. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bj54 válasza:
100%
Én is a Google Photos-t ajánlom, azzal a megjegyzéssel, hogy az ott létrehozott fiókodba csinálj egy mappát, s miután a telefonodról felkerül a felhőbe, jelöld ki a képeket, s rakd be az általad készített mappába, mert ha szinkronizálva van a telefonod, s a telefonodról törölsz képet, akkor a felhőben is törlődik. De ha a mappádba átrakod, akkor ott megmarad. Én nem szinkronizáltam a telefonom a felhővel, de ha menteni akarok képet, vagy videót, akkor megosztással felrakom a felhőbe, s onnan egy mappába.
2020. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!