Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kurzus egy záróvizsgával...

A kurzus egy záróvizsgával zárul, amelynek sikeres teljesítése az egyik feltétele annak, hogy a résztvevők 100%-os állami támogatással tanulhassanak tovább a programban elérhető IT-képzések egyikén. Kierult már milyen képzésekből lehet majd válogatn?

Figyelt kérdés
ujratervezes.nive.hu

#ujratervezes
2020. máj. 24. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ezt kerestem már én is. De csak homályos utalások...

Szerintem valami online gyorstalpalós programozós oktatás lesz.

Van egy olyan érzésem, hogy ez is állami pénzek mosására szolgál csak.

2020. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem lenne baj, hisz ez nyilván csak egy ugrodeszka, utána még tanulni kell, de legalább tudnánk mi lesz a második fordulo. Na meg hogy mi a többi feltétele az ingyenességnek. Remélem nem a munkanélkuliség hanem annak is ad esélyt akinek nem vette el ugyan a virus a munkahelyét, de szarért hugyért dolgozott elötte s utána is az várna rá...
2020. máj. 24. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Feltételként nem volt feltüntetve és máshol se találtam rá utalást, hogy munkanélkülinek kell lenned. Sőt azért is rugalmas online oktatás, hogy munka mellet is végig tudják csinálni.

Én is csak azért jelentkeztem, hogy végre legyen valami papírom is róla. :-)

2020. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"az egyik feltétele annak" de vajon mi a többi?kicsit szkeptikus vagyok, anno pl. majdnem kaptam 400 000 Ft vissza nem téritendő támogatást lakásvásárlásra. Azért nem kaptam mert volt egy társbérlet maradványa a tulajdonomban, egy fél lakás amiből nem kaptam egészet. De igy nem adtak, mert volt lakásom. Mert egy földönfutonak adják. Persze olyan földönfutonak akinek van több tiz millio önereje lakásra, vagycsak néhány millio önereje s egy olyan hitelképes állása ami mellett a 400 000 nem sokat számit mégha jol is jön. Itt is hasonloktol tartok, támogatják majd azokat akiknek nincs rá szukséguk, vagy azokat akik meg nem tudnának vele mit kezdeni.
2020. máj. 24. 13:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok munkanélküli, rokkantsági ellátott vagyok, mégis kaptam visszaigazolást a jelentkezésről... holnap 10-kor nyit a beiratkozás, majd talán lesz bővebb info
2020. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem is ez a kérdés hanem az amire majd ez jogosit fel.
2020. máj. 24. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:

A GINOP 6.2.8-20 kódnevet viseli: [link]

Ami a GINOP-6.2.7-20 -nak alapozója » "Ágazati képzőközpontok infrastrukturális és szakmai felkészítése az új szakképzési struktúrára."

Szóval az "képzés" ennek az elő feltétele, de maga a pályázati lehetőségek múlt évben ki lett írva.

Pénzbe nem reménykedem, de ha 15 év után lesz ingyen papírom is róla, már nyertem rajta. :-)

2020. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz az illuzókkal, egyáltalán nem biztos, hogy ingyenes lesz az a ráépülő képzés: "A kormány mindössze annyi konkrétumot árult el, hogy az augusztusban induló további képzésekre igényelhető lesz a koronavírus-válság kapcsán bevezetett, 1,2 millió forintos, szabad felhasználású Diákhitel Plusz." [link]
2020. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
annak aki nem bar listás...
2020. máj. 24. 14:17
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

És hajlandó hitelt fel venni...

Nem mindenki akarja 20-30 évig hitelt fizetni.

2020. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!