Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop bekapcsolása után...

Laptop bekapcsolása után furcsa jelenség? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval, ha bekapcsolom a laptopot, akkor például, ha rákattintok a kereső mezőbe a windows mellet, olyan mintha végig nyomnám a SPACE-t. Ha megnyitok egy böngészőt, szintén hasonló jelenség fordul elő.

Ha megnyitok egy eszköztárat, akkor nem tudok benne eligazodni, mert össze-vissza ugrálnak a fájlok, mintha fel-le tekerném a görgőt.


De ha elküldüm aludni a gépet, és felébresztem, utána tökéletesen működik minden.


Mi okozhatja ezt?


Azóta vettem észre, miután valaki küldött nekem egy linket, és én b*rom rákattintottam (3 mp-ig voltam azon az oldalon).

Átvizsgáltattam a gépet ESET Smart Security-vel, semmi különöset nem talált.


Lehet, hogy megfertőződött a gépem?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Gyári adatok visszaállítása?



2020. máj. 25. 07:12
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Az Eset nem épp a legjobb.


Javaslom a következők egymás utáni lefuttatását:

AdwCleaner

ZHPCleaner

Combofix


Esetleg egy TendMicro 1x futtatós vírusirtót is lefuttathatnál.


Első körben javaslom, hogy indítsd a gépet egy BootCD-ről lehetőleg LiveCD-ként, azaz hordozható rendszerrel (Hiren's BootCD, Portable Win7, ...) és nézd meg ott, hogy a billentyű ott is "be van-e ragadva". Ha nem, akkor mindenképp a rendszerrel lesz a hiba és nem a géppel.

2020. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Farkas999 ***** válasza:
Nekem ilyet egy beragadt billentyűvel alakított
2020. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!