Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok...

Mártika12 kérdése:

Milyen laptopot ajánlotok 120000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek egyetemre viszont a régi öreg laptopomat le kell cserélni mert nagyon lassú. És jó lenne ha találnék egy olyat ami nem lenne az, tudnék az egyetemen használni viszont teljesen tanácstalan vagyok. Bármilyen márkára nyitott vagyok.

2020. máj. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
mire kell?
2020. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tényleg jó lenne tudni hogy pontosan mire kell mert addig nem nagyon tudunk segíteni
2020. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mire akarja használni, mert ennyi pénzért szövegszerkesztős, filmnézős, netezős laptopot lehet csak kapni. És ezekben sem lesz a csúcson.
2020. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nemtudom mennyire gondolkodtál azon, hogy használt laptopot vegyél, a [link] oldalon elég sok "kincset"lehet találni, az én laptopom is onnan származik, eredeti áron 450k volt, használtan 114, és semmi baja. Garanciát is vállalnak rá, illetve rengeteg olyan cég van akik leselejtezik az összes munkahelyi laptopot mert jön egy újabb modell és teljesen hibátlan gépeket lehet venni az eredeti ár töredékéért.
2020. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az alcor kb. 60 és 70 ezer között mozog, ami elsőre furcsa lehet, viszont nekem már lassan 2 éve van meg és semmi baja. Filmet nézek rajfa, böngészek, sulihoz beadandókra használom és minden tökéletesen működik rajta. Talán az egyetlen hibája az, hogy a hangja nem a legerősebb, de ez fülhallgatóval megoldható. Szóval ha ez nem zavar én bátran ajánlom:)
2020. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valójában mindenapi használatra kellene mint pl. powerpoint, word (sulis beadandók), filmezés. Semmi komoly :)
2020. máj. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!