Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik as az alkalmazàs,amelly...

Melyik as az alkalmazàs,amellyel,ha lefotòzok egy könyvből egy oldalt,az oldalon be tudok jelölni vagy alàhùzni megjelölni fontos rèszeket.Mint a print vagy mi?Ès meg is marad a meggjelölt rèsz az oldalon kèsőbb is.Elmentve ùgy.

Figyelt kérdés

Azt milyen alkalmazàssal lehet megcsinàlni,hogy példàul lefotòzok egy oldalt a szòtàrbòl,ès a fontosnak vèlt szavakat kivàgom,majd egy "üres lapra"(mint a word) bemàsolom a szavakat egymàs alà.

Samsung A 10 es a telefonom.



2020. máj. 28. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak olyanról tudok, amelyik beszkenneli a szöveget, a többit nem tudom, hogy meg lehet-e csinálni bennük, de ha van a telefonodon valamilyen szövegszerkesztő program (aszem az újabb telefonokon, androidosokon, alapból van Google Dokumentumok), abba belemásolhatod a részeket, amik kellenek, vagy ki is emelheted. Vagy lehet az alábbiak közül valamelyikekben már a programban is meg tudod csinálni ezt. Nem tudom, nem próbáltam ki őket, csak a véleményeket néztem.


[link]

[link]

[link]

2020. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszt!!!
2020. máj. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!