Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ellopták a steam fiókomat...

Ellopták a steam fiókomat visszaszereztem de nem a régit kaptam vissza hanem egy újat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy egy csávó bejelölt. Visszajelöltem és köldütt nekem cs:go free skin ajánlatot. Előszőr még nem érdekelt de másodjára nagyon kíváncsi voltam, és mondom megnézem. Tényleg lehetett pörgetni nyertem is, aztán azt kérte az oldal hogy jelenkezzek be a steam fiókomba. Megtettem és azon nyomban kilépett a steamból és a jelszómat kérte de a mostani nem volt jó megváltozott. Mondom akkor segítséget kérek a steamon oké jelszóváltoztatás megvolt és láttam hogy teljesen áttlett írva a nevem. Beléptem és semmi nem volt a steam fiókomban. Felhívtam testvéremet nézze meg a fiókomat azt mondta hogy minden ugyanaz ami régen volt, mondtam nekem meg semmi sincs, és ebbe kérem a segítségeteket most két steam fiók van egy gmailon, hogy lehetne a régit visszaszerezni. Ha rányomok a steamon hogy fiók visszaszerzése belépek a gmailommal és mindíg az újat adja ki. Mit tegyek.

2020. máj. 28. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd l ezt a supportnak, és csak várj
2020. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aztán mióta háztartási gép ez?
2020. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 6 hónapja írok a steam supportnak de semmi.
2020. szept. 26. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
elpárolgott
2020. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"aztán azt kérte az oldal hogy jelenkezzek be a steam fiókomba. Megtettem"

Na, ekkor nem a Steam fiókodba léptél be, hanem az az oldal azért lett kitalálva, hogy a beírt Steam adataidat ellopják. El is lopták. És az adataid birtokában mindent gyorsan átmódosítottak, mintha az ő accountjuk lenne. Aztán gyorsan pénzzé tették az egészet.

2022. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!