Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a régi Facebook...

Hogyan lehet a régi Facebook bejegyzéseket törölni/elrejteni?

Figyelt kérdés
Már évek óta alig osztok meg, vagy kedvelek valamit. Kapcsolattartásra használom, meg az egyetemhez is kell stb. Ma valahogy eszembe jutott megnézni, hogy hogy látják idegenek, és csak a 2013 előtti gyökérségek látszanak az idővonalamon (9gag, nemkutya, trollface kedvelések, megosztások). Be van állítva, hogy csak ismerősök láthassák a bejegyzéseimet. Ezen kívül benyomtam a régebbi bejegyzések korlátozását, de nem változik semmi. Nem lehet valahogy törölni vagy elrejteni minden régi cuccomat, lehetőleg nem egyesével?

2020. máj. 29. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, bár szerintem csak egyesével. Ilyet én is csináltam amúgy. Rámész az adatlapodra és amit ki szeretnél törölni vagy elrejteni, annál a jobb felső sarokban rákattintasz a 3 pöttyre és ott ki tudod választani.
2020. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!