Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Kérdésem a Call Of Duty...

Narutokyubi4 kérdése:

Üdv! Kérdésem a Call Of Duty WWII játékhoz kapcsolódik. Amennyiben rendelkezem egy ps4 slim konzollal, hogyan tudom megoldani az egér, illetve billentyűvel való játszást?

Figyelt kérdés

Vannak olyan játékok, melyeket hétköznapi egérrel és billentyűvel is lehet játszanips-en, mint pl: cod warzone, fortnite stb. Próbálkoztam a cod WWII-val is, de nem sikerült. Esetleg valamilyen csatlakozóra, speciális konzol egér billentyű párosra van szükség?

Továbbá nem én szeretnék online előnyhöz jutni bármilyen játékban, mivel én a controllerrel jól megvagyok, de apukám szeretné kipróbálni a codot és ez az egyetlen megoldás, ha ő nem szereti a controllert.



2020. máj. 30. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos átjátszók, de nem a legolcsóbb mulatság, és akárhogy nézzük csalásnak számít. Az olcsóbb darabok is 90$ körül ndulnak egészen 200-300$-ig.
2020. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!