Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a házi informatikából hogy...

Az a házi informatikából hogy blogot kell készíteni. Szerintetek írhatok blogot arról hogy milyen animéket nézek és miért szeretem az animét?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintünk nem!
2020. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, szerintem írhatsz és tök érdekesnek tűnik.Képeket is rakj bele.🙂
2020. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
sajnos nem
2020. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
97%
Szerintem teljesen nyugodtan írhatsz ilyesmiről. Egy blog úgy is annál érdekesebb minnél jobban érdeklődsz a témája iránt. Ha ezt szereted akkor biztos nem véhzel fél munkát vele.
2020. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A blognak - mint műfajnak - pont az a lényege, hogy valamilyen naplót ("log") vezetsz egy témáról - ez lehet egyféle "olvasónapló" is: szólhat animéről is.
2020. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
érdekesen hangzik, szerintem igen
2020. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:
100%
Félretéve, hogy engem az animével ki lehet üldözni a világból, azt kell mondjam, hogy a blog minősége teljesen független a témájától. Ha van róla mondanivalód és érdekesen tudod elővezetni, akkor miért ne írhatnál akár arról is? Nem beszélve arról, hogy nem is népszerűtlen terület, úgyhogy többet is kihozhatsz belőle egy szerencsésen letudott házi feladatnál; még közönséged is lehet, ha jól csinálod.
2020. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
rrol írj blogot amiről te szeretnél, mert úgy sokkal összeszedetteb lesz, mintha, valami olyasmiről írnál, ami nem érdekel annyira.
2020. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabadon választott a téma és ezt szeretnéd akkor igen.
2020. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!