Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo T440P BIOS flash...

Szgabor kérdése:

Lenovo T440P BIOS flash image-t hogy lehet elővarázsolni az FL1 fájlból? Vagy honnan lehetne letölteni?

Figyelt kérdés
Külső EEPROM-égetővel akarom rendbetenni az elcsesződött BIOS-t. Letöltöttem a legújabb BIOS frissítést, az FL1 fájl megvan, a UEFI Tool meg is nyitja, de az általam fellelt, sajnos más típusokhoz íródott útmutatók itt befuccsolnak. Próbáltam analóg módon eljárni, illetve manuálisan megkeresni a tényleges image-et, de nem jártam sikerrel. Van valakinek infója, hogy lehet azt előteremteni? Vagy megbízható forrás?

2020. jún. 2. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont innen van az a hivatalos update, amiből kiszedtem az FL1 fájlt :S
2020. jún. 3. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy .exe fájl, aminek automatán kellene települnie nem?


[link]

2020. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Települ, de nem a célgépen, mert az döglött. A telepítő mappából a leírásoknak megfelelően kiveszem az FL1 fájlt, és ebből kéne még kihámozni a tényleges flash image-t, amit a chipbhe lehet flashelni. De ehhez a típushoz nincs hozzá leírás, a máshoz íródottak pedig itt használhatatlanok.
2020. jún. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!