Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A laptop egyik...

Mit csináljak? A laptop egyik pillanatról a másikra egyszerűen nem tölt!

Figyelt kérdés
Be volt dugva, töltött rendesen, majd egyik pillanatban azt jelezte, hogy abbahagyta a töltést, mintha kihúztam volna a kábelt. Én azonban hozzá sem nyúltam! Megpróbáltam kihúzni, bedugni, másik konnektorba rakni (ami biztos jó, mivel a lápa helyére dugtam, a lámpa pedig világít...), de semmi! Mit csináljak? 15 perc múlva lemerül...
2010. júl. 30. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd ki az akkut és használd hálózatról? Lehet, hogy ki van kapcsolva az akku töltése. Ezt az akku jelre kattintva tudod beállítani.
2010. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát pont erről beszélek, hogy a töltő nem megy! Mit csináljak? Segítsééég :S
2010. júl. 30. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
meghalt a töltő! jó esetben csak a bizti ment ki benne, ha van, egyébként meg amennyi cucc van benne, abból bármi bemondhatta az uncsit! elektro szevíz vagy új táp!
2010. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem csúszott szét a töltő? ellenőrizd az adapternél a csatlakozást.
2010. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!