Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma raktam újra a windows10et...

Ma raktam újra a windows10et a gépemen raktam rá jelszavat majd kis idő múlva kikapcsolt most bekapcsolom de mikor nyomok valami gombot hogy adja be a jelszó mezőt akkor nem adja be és igy nem tudok belépni ötletek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egérkattintással, különböző billentyűk megnyomásával is. Általában szóközre vagy egérgombra elő szokott jönni. Nekem is nehezen hozza be mindig, ezek nyomogatásával előjön. Sajnos ezt a hibát valamiért nem akarják javítani úgy tűnik.
2020. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedd ki a jelszót.


Fogalmam sincs, hogy ezt egy nyilvános fórumon mennyire taglalhatom, de nagy vonalakban annyi, hogy bal shift nyomva tart majd újraindítás. Feljön a menü megkeresed az indítási javítás és rákattintasz. Ezután elindul az indítási javítás, ami semmit nem talál és választhatsz, hogy újraindítod-e vagy speciális lehetőségek. A speciális lehetőségeken belül ott kell lennie a parancssor opciónak ezt válaszd kis és bumm!


"net user" ez kilistázza a felhasználói fiókokat

"net user <a te felhasználói fiókod> *" majd enter és enter.

2020. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!