Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Erről a laptopról vélemények...

Erről a laptopról vélemények tárhely bővítéssel érdemes lehet megvenni vagy akkor már nem is éri meg?

Figyelt kérdés

[link]

Átlagos felhasználó lennék aki nem akar sokat netezés office használat esetleg egy két program tanuláshoz, adatok tárolásához. 😀



2020. jún. 7. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem vennék. Gyenge (<2 GHz) processzor, kevés (4 GB) memória, kicsi (64 GB) háttértár.


Ezért az árért inkább vennék valami használt (kicsit karcos), de üzleti célú laptopot erősebb processzorral, több memóriával és SSD-vel:

[link]

2020. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem éri meg. Új gépet 150.000 forint alatt nem nagyon érdemes venni, max ha kifogod. Lassú lesz, csak a bajod lesz vele.

Érdemesebb vállalati laptopot venni. Vannak olyan cégek akik összeszedik a vállalatok álltal "leselejtezett" (egyébként hibátlan gépet, amit leírtak amortizációban, újakat vesznek helyette) gépeket, majd leszervizelik és eladják. Álltalában garanciát is vállalnak rá (1-2 év).

A te használatodnak megfelelő gépet kb. 60-100.000 forint körül kapsz és egy jó darabig gép is lesz.

Én most vettem 60.000 forintért egy ilyet. 1 év garancia, át van nézve, jogtiszta windows, kb. 2-2,5 órás aksi. Nem egy gamer gép, de a tanuláshoz megteszi.

2020. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!