Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell a Call of Duty 6...

Hogy kell a Call of Duty 6 Modern Warfare 2-vel 2 v.3 -man játszani? Hogy lehet Lan party-t létrehozni?

Figyelt kérdés
Nekem a crackel változat van meg /Call of Duty / final alter iw net....
2010. júl. 31. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: kell a játék, elég 2 iso, nem kell krekk (én a skidrow-ot szedtem le)

2.: meg az AlterIWnet 1.3.37a (ebbe benne van a 2 dlc, kb 1.3GB)


1. csakis annyit kell, hogy feltelepited a 2 iso-t, nem kell utána sem krekkelned semmi....


2. az 1.3.37a-ból minden fájlt csak bemásolsz a játék könyvtárába


3. A nevedet átirhatod bent az alteriwnet.ini-ben asszem uccsó sor, nickname-nál az idézőjelek közé ird be, vagy van egy alteriwnet configurtion.exe, arra nyomva bejön egy csík, ott is átírhatod ua.


4. fontos!!!! hogy az iw4mp.cfg fájlban írd át az első sor végén az 1-est 0-ra!


5. első indításkor kapsz egy üzenetet, hogy ne csalj.

itt be kell a csíkba gépelni a figyelemfelkeltő szöveg utolsó mondatát, PONTOSSAN és CSAK AMI AZ IDÉZŐJELEK KÖZT VAN, különben nem fogadja el. Ha nem kér semmit akkor sincs baj.


6. ezután indíthatod a játékot.

2010. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz,kösz ez nagyjából így is történt,de ezzel még mindig nem mondtad el,hogy kell lan partyt inditani,mert a játékon belül amit inditok serot azt csak én látom....Hamachi, vagy mivel????
2010. aug. 1. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet lan party-t csinálni a cod6-al.
2010. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem. Amit leírtam fejjebb az az online játékkal működik.
2010. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ashran válasza:
De lehet lanba játszani!:D nekünk ment.ugyanez a verzió szükséges mint a fenti csak annyit kell tenned hogy leszedsz egy progit.itt a link: [link] ezt bemásolod a cod mappájába majd elindítod.1-es gomb majd enter: beírod a szerver azaz a te géped ipjét majd enter és egy becenevet amita a játékban használsz.a többieknek pedig ugyanez csak 1es helyett 2es gomb azaz beírják az ip címed/címét a szervernek majd enter becenév é enter és már indulhat a játék:D nekem 100%ban ment offline tehát net nélkül és online hamachin keresztül.érdemes googlén keresni egy alteriwnetes unlockert a megfelelő verziószámmal.persze ha offline ba akarsz lanozni mert ilyenkor mindenki 1es szinten kezd és az ugy elég rossz.onlineba ne nagyon használd mert bannonalnak érte.remélem tudtam segíteni.ha vmit nem értesz akkor írj.:D sok sikert nekem ment és naggyon jó volt:D:D:D
2010. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ashran válasza:
ja ha a linkre kattintasz akkor ott vannak képek is.azok elmagyaráznak mindent.letölteni pedig a latest version pontnál tudod.
2010. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!