Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek? (kérdés többi...

Mit vegyek? (kérdés többi része lenn)

Figyelt kérdés
Gépvásárlás előtt állok, és minden megvan, csak egy baj van, a net. A router kinn van a hallban, én meg a lakás másik végén. A gép (ugyan 300k) de nincs benne wifi, mert azt mondták, hogy kell a francnak. De mégegy routert nem akarok venni, amiből bekötöm a netet a gépbe. Nem tudom ilyenkor mi a teendő. (A routerből nem tudom átvezetni, mert... nem megy... próbáltam.) Mit kell vennem, ami az ilyen problémát megoldja? (Egy konnektorom van szabad, mert a többi monitor, hagfal, gép) Minden választ köszönök!

2020. jún. 13. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy ilyen Wifi jelet fogó antennát (Ne haragudj, hirtelen nem ugrik be a hivatalos megnevezése).

Ez egy antenna, amit USB-n keresztül tudsz csatlakoztatni a számítógéphez, és ez lehetővé teszi, hogy csatlakozni tudj a Wi-fi hálózatokhoz.

Windows 10 alatt nincs szükség semmilyen driverre, a számítógép egyből fel fogja ismerni.


Ilyet bármelyik számtech boltban tudsz venni, KB. 5000 forintért.

2020. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

(vagy wifis alaplapot kellett volna venni)

vagy kell egy wifi stick (usb hosszabítóra rakva és felpattintva a monitor hátára, hogy ne árnyékolja a gép nagyon)

vagy valami pci-s wifi ccucc is lehet

vagy wifi jelerősítő az egy szabad konnektorba.

2020. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólók mondták a lényeget Wifi antenna kell neked! Egyébként pedig ha játszani fogsz online ne csodálkozz,hogy néha lehetséges módon rosszabb lesz a ping...király a Wifi technológia,de lehet nem lesz stabil mindig!
2020. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma 01:00 Kösz hogy szóltál. Utánanéztem, és látom hogy nem alkalmas a wifi egyszerre streameléshez és... mondjuk cod-ozáshoz. Kábeles nethet mit tudtok ajánlani? (Amúgy a wifi jelerősítőnek van elfelejtettemmianeve kábel csatlakozója, vagy csak a routerek van?)
2020. jún. 14. 07:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A jobbaknak van lan csatlakozója is, de semmivel nem lennél előrébb vele, mert alapvetően az is wifi-n veszi a jelet. Ha ennyi mindent akarsz csinálni hálózaton, nem fogod megúszni a kábelezést.
2020. jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Oldd meg azt a rohadt kábelt valahogy, hidd el, megéri. A Wi-Fi-vel egy életen át fogsz szívni.
2020. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Olyan eszköz nincs, ami fogja a wifit, és kábeles nézték alakítja?

Ha van abból milyen fajták?

2020. jún. 15. 08:46
 8/11 A kérdező kommentje:
*Netté (rohadt autocorrect)
2020. jún. 15. 08:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Reapeter a neve. Magyarul jelerősítőnek fordítják és általában van rajta egy vagy kettő lan port. De az előbbiekben már leírtam, hogy ettől nem lesz kábeles a neted, csak a wifit kötöd kábellel a gépedbe.
2020. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megoldódott. Mivel lefestettük a falat, levettem a faliszőnyeget, és ott volt egy olyan csatlakozó, ami a routerbe kell. Mission completed.
2020. jún. 21. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!