Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elered az eső, abban a pillana...

Elered az eső, abban a pillanatban elmegy a net. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kb ilyen Macskajaj életérzés már, csak ott pont locsolni kellett az oszlopot... Általában pár percig tart az egész, de volt már, hogy órákon át semmi. UPC az elkövető, ha esetleg ráismersz a modus operandira, közöld légyszi, hogy tudjuk már, ha mélyen benn náluk van a hiba!


A vodás akvizíció előtt kezdte, lehet, hogy ez ilyen vodkafon sajátság, nem tudom. Ne gyertek azzal, hogy szóljak nekik, most nem fogok korlátlan csomagra váltani, hogy meggyőződjek róla, hogy nem veszi fel az ügyfélszolgálat, levelet meg már írtam nekik, semmi reakció, csak idióta formaválasz, hogy indítsd újra a routert meg a többi baromság.


2020. jún. 17. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beázik az akna ahol a központi berendezés van. Tudniuk kellene róla, mert nekik kell visszakapcsolni, de legközelebb ejts meg egy telefont a hibabejelentőre amikor elmegy.
2020. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tuti beázik valami valahol.

csak nálatok nincs net, vagy a környékbeli lakók is szenvednek a problémától?

én is azt mondom, hogy tessék telefonálni, vagy ha van online felület a hibabejelentésre akkor ott kell hibajegyet felvenni minden alkalommal.

Jó ha van nyoma annak, hogy te idejekorán jelezted a hibát! Nem mondhatják, hogy nem szóltál,

Plusz ha vitára kerül sor a szolgáltatóval ott a bizonyíték, hogy te jelezted.


én a második problémánál megmondanám az ügyfélszolgálatnak, hogy a felügyeleti szervnek (NMHH) fog menni a feljelentés másnap, ha nem csinálják meg.

stílusodból ítélve elő tudod te ezt adni úgy, hogy az ügyfeles összef..a magát és azonnal küldje a szerelőket! :D

2020. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!