Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csak a hàttér vilàgitàs...

Riffel istván kérdése:

Miért csak a hàttér vilàgitàs van a HP laptopon kijelzőjén?

Figyelt kérdés
Vettem kéz alatt egy HP laptopot....win 10 feltelepített....bekapcsolt rendesen kijelzőn kép is rendben...de figyelmeztetett hogy aktivizàlni kell a windowst a géphàzban...ezt én nem tudtam hogyan kell...tovàbb léptem engedte a Google Chrome telepítést a nemzethez keresgélni....gmail fiókokat is belőttem....Google fiòk testre szabàsa is rendben végig futtatja...de akkor itt jőtt egy olyan ràkérdezés hogy màr 107 napja nem hasznàlta a Google windowst....KIKAPCSOLJA? Na én kikapcsoltam....azóta a laptopon kijelzőn csak hàttérvilàgitàs maradt....valamit nagyon benéztem....segítsen valaki legyen szíves hogyan tudok ebből az àllapotból visszajutni a làtható kijelző módba....Vagy mélyebb galibàt okoztam?
2020. jún. 21. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz "google windows" alatt, amit 107 napja nem használtál?
2020. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!