Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy futna az escape from...

Hogy futna az escape from tarkov ezen a gépen? I5-4690K, RX 580, 16GB DDR3,SSD 500GB

Figyelt kérdés
Már weboldalakon utánanéztem,hogy futna,de túl sokféle,nem megegyező választ kaptam. YOUTUBE videókat meg nem találtam

2020. jún. 22. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy
2020. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Elfutna simán. De tök értelmetlen az a játék.... Sokkal jobbak játékok vannak. :
2020. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Közel nem értelmetlen, csak nem a mainstream kategória, mivel oda sokkal több ész kell, rengeteg dologra kell odafigyelni játék alatt. Nemhiába nem tizenévesek játszanak vele esetek 90%-ában.
2020. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Jó. És mi a cél a játékba? :). Mert, hogy az nincs. Most ne gyere azzal, hogy: Hát, de ki kell jutni! Meg cuccot gyűjteni. Na ja. Ennyi? Értelmetlen időpocsékolás. Ennél még a PUBG-nak is nagyobb értelme van, mert van miért küzdeni benne.. (Bár az is egy hulladék). Gondolkodni a játékban? Dehogy kell... Egy grand strategy játékban kell gondolkodni ... ;).
2020. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Ja. És a csalókról meg inkább ne beszéljünk. :). Na úgy aztán tök élvezetes. De a ruszki fejlesztők meg állítják, hogy nincsen benne, amikor meg a streamerek többsége is belefut mindennap 5x. :).
2020. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

#5 #6 attól hogy neked nem telik a játékra, vagy a mosógéped nem viszi el, vagy nincsenek haverok akikkel tolhatnád, még másnak tetszhet.

Elég buta felfogás így le degradálni egy játékot, mikor több millióan játszanak vele.

2020. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Meg van a játék, el is fut, köszönöm szépen. És ismerősők is lennének, akikkel lehetne játszani. Sőt játszottam is vele. De értelmét nem láttam és senki se tudta elmondani, hogy konkrétan mi az értelme a játéknak. Bemész, lootolsz, kijutsz. Bemész lootolsz, kijutsz. És? Elérsz vele valamit? Szórakoztató? Nem.
2020. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig komoly technikai gondok vannak vele, akármilyen géppel próbálod, de nem lenne vészes.

#8 többen kérdezték amúgy a véleményed. :)

2020. jún. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat,azért nem gondoltam volna hogy itt egy beszélgetés is elindul :)
2020. jún. 23. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!