Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes beszerezni egyetemre?

Figyelt kérdés

Én szeptembertől kezdem az egyetemet. Kollégista leszek, mert elég messze van az egyetem a lakóhelyemtől. Szeretnék vásárolni egy laptopot, amit tudnék majd napiszinten használni. Leginkább a tanulásra kellene persze. Adatok, dokumentumok tárolása is fontosabb lenne számomra.

Illetve a szabadidőmben szeretnék játszani a haverokkal. Tehát olyasmire gondoltam, amin tanulás mellett játszani is lehetne időnként. (Itt nem gondolok túl nagy játékokra. Pl: CSGO, MTA SA)



2020. jún. 24. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2020. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Acershopbol rendelj nagyon jok az akciok
2020. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Minden valamirevaló karnak fent van a honlapján szakokra lebontva hogy mik azok a minimum műszaki specifikációk amikkel a laptopodnak rendelkeznie kell hogy tudd tanulásra használni. Az a kérdésből nem derül ki hogy bölcsész leszel vagy mérnökinformatikus, így pontosabb választ erre nem nagyon lehet adni. Játékok, megint csak: minden játéknál le van írva hogy mik a minimum követelmények, de gondolom ezzel nem mondam újat. A kettőt kell összepasszintani.
2020. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Keretet nem igazán tudok most még mondani, olyan középkategóriára gondoltam.

Ja, és logisztikai mérnöknek tanulnék, nem informatikus meg ilyenek.

Vagy milyen márkát ajánlanátok kezdésképp, amiben érdemesebb gondolkodni? Mik a tapasztalatok?

2020. jún. 24. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Acer!
2020. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a belépő szint,az a gtx 1650/gtx 1060.Ezek allá én nem mennék.Proci az i5 vagy i7.


[link]


Ez például jónnak tűnik.Amiket mondtál.

2020. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, véleményeket!
2020. júl. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!