Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekötöttem egy új pct amin...

Bekötöttem egy új pct amin nincs Windows se semmi egy teljesen új monitorral de nem mutatja a képet, én akartam rá Windows rakni de nem jön be a kép, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

1000+1 dolog.


Mivel minden új, lehet valamelyik alkatrész gyári hibás is. (alaplap, memória, proci vagy épp a videokártya) vagy a vezeték, vagy a monitor (ami szintén új ugyebár) vagy csak hibás összeszerelés (kontakt hiba) vagy hibás bekötés (pl van alaplapi és dedikált vga is és először a biosban váltani kéne, mert lehet nem azt használja mint amibe bekötötted).


Csak hogy párat soroljak az ezerből... :) ezt "távgyógyítani" nehéz lesz.

2020. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elfelejtetted bekapcsolni a monitort.


Nem dugtad rá a tápkábelt a kártyára.

2020. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy BIOS frissítés kell az adott processzorhoz?

Ha van hibajelző LED az mutat valami kódot? Esetleg csipog-e valamit?

2020. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hova dugtad a monitort?

épp néztem VR-osok gépépírős videóját és beszopták ők is ezt.

Aztán az volt, hogy hiába volt dedikált videókártya ott nem mutatott semmit a monitor. Átdugták az alaplapi csatira és ott mutatta a hibát, hogy mi a baja... érdekes. Persze ha a prociban nincs vga akkor mindegy... :D


Centik forognak? merevlemez - ha van - elindul? tápban venti megy? Bekapcsoltad a tápot? és a hosszabbítót?????? alaplapon ledek világítanak? előlapon ledek világítanak ((jól) be vannak kötve?) minden kábel oda és úgy van dugva ahogyan kell?

2020. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán megszünt az előfizetésed az ELMÜ-nél..?
2020. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!