Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Állandóan lefagy a számítógép,...

Állandóan lefagy a számítógép, akár bekapcsolás után 1 percen belül is. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A számítógépem állandóan lefagy, nem reagál a Ctrl+alt+del kombinációra. A hűtőpasztát 1 hete nyomtam újat (nem lett sok nyomva) és a ventillátor is 1 hete lett kifújva, és működik is rendesen. Újratelepítettem, azóta egyre rosszabb. A Memtest-et letölteni sem tudom a gépre, hiszen szinte már rögtön lefagy amint bekapcsolom. A CPU hőmérsékletét is néztem, 60° körül mozgott. Mit lehetne vele kezdeni? AMD A8-6600K a processzor típusa, 2013-ban vettem.


2020. jún. 25. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban nem lehet megmondani. Biztos hogy valami hardver hibája van, csak kérdés hogy mi. A RAM-ot rakd át másik foglalatba, talán ez segít.
2020. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2013-as, AMD A 4-5000 a proci és tökéletesen működik Windows 10-el. Soha nem fagyott, kékhalál sem volt. Ezer oka lehet, szoktad időnként lefuttatni a Wise-t vagy a CCleanert? Van rajta reklámblokkoló? Töredezettség mentesítés?
2020. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam egy dzsunka Mercury alaplap csinált ilyet régen. Olyankor még az egér sem működött. Annyira pocsékul volt zavar(nem)védve, hogy konkrétan csíkos volt a kép a monitoron.
2020. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!