Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ilyesmi Google...

Hogyan tudnék ilyesmi Google Maps hyperlapse-t készíteni?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam: https://www.youtube.com/watch?v=lOq9qHAV9QA


Lehetne egyesével is screenshotolni csak az nagyon sok idő lenne.

Egyéb ötlet? :/



2020. jún. 27. 17:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez jobb lett, csak rövidebb :/ 5 perc


https://www.youtube.com/watch?v=FGK-lBRNYN8

2020. jún. 27. 20:04
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Előre is elnézést kérek, de... Fel nem tudom fogni, hogy hogyan lehet valaki ennyire lusta.


A manuális módszer nem jó, mert lassú, ezt még megértem.


Mutatnak neki egy gyorsabb, kész megoldást, de az sem jó, mert nem tud pár órát/napot várni az eredményre. Hangsúlyozom: Több havi manuális munka helyett pár óra/nap automatizált munkáról beszélünk!!


Hát kérem szépen, akkor nem kell megcsinálni! A kezedbe adják a kész ételt, de arra nem vagy képes, hogy a szádhoz emeld...

2020. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az első megoldás programmal, mint írtam, nem működne, mert állítgatni kell a kamerát, mindig máshogy és ráadásul pl kereszteződésekben sem lenne mindegy, hogy melyik úton menne tovább a videó, ott is mindig állítani kell.


A második megoldás meg valamiért nálam nem működik. Egy nagy hibajelet hoz ki ott, ahol a videónak kellene mennie.


Nem vagyok lusta, nagyon örülnék neki, ha működne az automatizált módszer, akár heteket is szívesen várnék még akkor vele.

2020. júl. 1. 19:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!