Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a Windows...

Mit lehet kezdeni a Windows ütemezett frissítésével, ha óránként dobja föl, és óránként kell elhalasztani?

Figyelt kérdés
Nem akarom frissíteni! Ha nekiáll a gép mégis frissíteni, az is olyan, hogy soha nem ér véget. Inkább kihúzom a konnektorból az egészet, de később újra földobja a gép mindig, hogy ekkor meg ekkor frissítene, aztán meg már óránként.

2020. jún. 27. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

"Inkább kihúzom a konnektorból az egészet"


Tipikus "hozzáértő" felhasználó. Aztán egy hét múlva jön ide (meg az egyéb fórumokra) szidni a Windowst hogy mekkora fos az egész :D

Amúgy nekem rosszabb esetben is 2-3 perc alatt megvan a frissítés, nagyon ritka mikor olyan update jön, hogy 15-20 percnél tovább tartson.

Javaslom húzd még ki párszor frissítés alatt a tápellátást, és akkor egy ideig kérdést sem kell ide kiírnod.

2020. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos választ!
2020. jún. 27. 21:16
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan melyik Windows-ról is van szó?
2020. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Windows 7-et frissítene Windows 10-re.
2020. jún. 27. 21:34
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
nekem win 7 alatt a cmd mezőbe beírt "net stop wuauserv" megoldotta, persze csak időlegesen toltam el, amikor épp dolgoztam és nem volt kedvem ezzel szarakodni. de win 7-et már nem nagyon kellene használnod.
2020. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"win 7-et már nem nagyon kellene használnod" Miért?


Illetve ha frissíteném mégis, eltűnhet valami fontos a gépemről, vagy minden marad úgy ahogy volt?

2020. jún. 27. 21:56
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem jön rá frissítés, és tele lesz biztonsági résekkel.

Frissítésnél elvileg az adataid megmaradnak, de biztonsági mentéseket csinálni egyébként sem ördögtől való dolog.

2020. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

úgy hogy kikapcsolod.


miután utána olvastál hogy nem okoz galibát a frissítés telepítése, akkor mehet az update.

2020. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Ez esetben:


[link]


Futtatás rendszergazdaként és "Disable Win10 Update/Upgrade" gomb. Ezzel, ha majd akarod vissza is tudod állítani.


Érdemes fontolóra venni, hogy a 7-hez már nem érkezik több biztonsági frissítés. Ha régi a hardver akkor tudom javasolni a Windows 8.1-et (ha nem akarsz 10-et használni). A 8.1 mái napig támogatott és az eddigi legjobb Windows, amit használtam.

2020. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen mindegy, hogy mit használok, az az igazság nem nagyon értek az egészhez, ezért is nem tudom mit tegyek, vagy mit érdemes. Azt tudom csak, hogy már nagyon zavaró, hogy óránként felugrik, hogy pár perc múlva frissítene Windows 10-re.


Illetve hogy nem tudom, hogy mi változik, vagy változik e egyáltalán bármi a gépemen, ha frissítek.

2020. jún. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!