Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vannak még, akiknek csak most...

Vannak még, akiknek csak most lett rá idejük, hogy az Újratervezés programot rendesen elkezdjék?

Figyelt kérdés
Nekem csak most lett elég időm rá, hogy rendesen foglalkozzak vele, jó lenne tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Nem teljesen nulláról indulok, de azért kicsit aggódok, hogy sikerül e.

2020. jún. 27. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül! nekem sem volt még elég időm rá sajnos... :(
2020. jún. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét csúszással kezdtem, viszont nekem most nincs időm rá. Az első anyagot szerintem kihagyhatod, max a tesztet töltsd ki.
2020. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mostanra sikerült hozzá kezdenem. Viszont semmi féle kurzus nem jelenik meg amimt feltudnék venni. Sehol.


Ötlet valaki ?

2020. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jártak korábban hasonlóan így mások is

az ügyfélszolgálatnál jelezték és javították nekik.

a rendszerben van valami bibi elvileg - nem nálad.

2020. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor már az ó címüket keresem. Igazán köszönöm a gyors segítseget:)
2020. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként esélyes, hogy most totál lehalt az egész. Nálam már tegnap óta azt írja ha a bejelentkezési felületre akarok lépni, hogy "The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable." - mindezt egy fehér üres lapon... Nem tölt el boldogsággal, tekintve hogy most úgy alakult, hogy akár napi 6 órákat is bele tudnék rakni hétköznapoktól/hétvégéktől függetlenül.
2020. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, javítom magam. Bejutottam, de marha fura, hogy a Google-be beírva nem találtam egy nyamvadt nexiuslearning login felületet sem, hanem mindig a visszaigazoló email-ből kellett eljutnom oda... Mindegy, tanulásra fel, ütnöm kell mert hanyagoltam eddig.
2020. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!