Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki szokott dark weben a...

Aki szokott dark weben a stranger chaten lógni, ahhoz szólna a kérdésem.: Miért nem hozza be az oldalt se a laptop, se a mobil, Apple, se Samsung? Másnál sem működik?

Figyelt kérdés

Esetleg tudna valaki valami hasonló oldalt?


Nem vagyok informatikus természetesen, ez látható is gondolom. De nekem az az oldal fontos volt. ( ne képzeljetek nagy dolgokat. De vad idegenek előtt könnyebben megnyílok. Az az oldal volt a pszichológusom -nem, Magyarországon nem találtam szakértő- , magányomban a barátom, az angol nyelvet is ez által tudtam fejleszteni és szexuálisan is sokat segített.

Egyèbként izgalmas volt és érdekes, ha a 99% idiótát/kíváncsi gyerekeket/csalókat/pedofilokat-bár szerintem inább csak olyan ember volt, aki szűrt...stb levonjuk.

Nem tudok normális oldalon beszèlgetni olyan emberekkel, akik nincsenek felkészülve rám. Ott elfogadtak.

Segítsetek nekem egy kicsit légy szíves!


Btw *( plusz előny volt a nem magyar mentalitás is).



2020. jún. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Millió anonim chat van a clear és a dark weben is, honnan a francból tudjuk te éppen melyiken lógtál?

Lehet hogy megszűnt a host, és átkerülte egy másik szerverre chat oldal.

Dark weben nem ritka az ilyen, sőt elég gyakran tűnnek el oldalak, vagy kerülnek át másik hostra.

2020. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*és átkerült egy másik szerverre a chat oldal.
2020. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xpvadasz válasza:
Írd, le a nevét. Úgy nagyobb eséllyel tudunk segíteni.
2020. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Duckduckon csak egyszerűen dark web chat room-ot írtam be a keresőbe. Kb a 2. Találat. Ott kiadja a 2019-es listát (ami megváltozott, de évszámtól függetlenül ugyanaz ) .Katt. Deep web links: [link]

Avagy talk to John Doe - Stranger chat.

Ez nem mükszik.

2020. jún. 28. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a linket, nekem se működik. Mint írtam, az ilyen .onion oldalaknál nem ritka, hogy egyik napról a másikra elérhetetlen lesz az oldal.

Sajnos ez ilyen.

2020. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De már vagy másfél éve kitűnően működik és van pár ismerősöm onnan, akik jóval régebb óta használták még abban a korszakban, amikor nem volt komolytalan és felkapott a dark web és nem volt annyi kíváncsi ember, hanem arra használták az oldalt, amire való volt (random chat/ link csere )

Ez egy régi történet. Nem csak egy hirtelen keletkezett és gyorsan eltűnt oldal. 😢


Bármi javaslat, ami olyan mint ez volt és működik?

2020. jún. 28. 21:55
 7/7 A kérdező kommentje:
(Egyèbként újra mükszik. Elég pocsék. )
2020. aug. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!