Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom, minden további...

Hogyan tudom, minden további nélkül csak úgy formattálni a merevlemezemet?

Figyelt kérdés
Win7re próbálok xp-t húzni, de elegem van, formattálnám az egészet, csak nemtom h hogy kell....
2010. aug. 1. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeeeeteg módja van.

Első: Rakd be az xp telepítő lemezt, és meg fogja kérdezni mire rakod, és ott lehet (elvileg) formatálni

Második: Programmal, rengeteg program van ami lazán formatál fél pislogás alatt egy egész vinyót

Harmadik: Cmd-vel, habár ezt nem tom hogy kell.

Beírod keresőbe hogy "run" (aka futtatás magyarul) Beírod hogy cmd.exe, és ott hogy Format x (x= annak a partíciónak a neve amit formatálni akarsz, pl C:/) habár elvileg kéri még a kódod, és adminisztrációs jogodnak is lennie kell.

2010. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom...
2010. aug. 1. 22:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném, h én azt a particiót akarom formattálni amelyiken a oprendszer van....
2010. aug. 1. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor a format c: parancsot felejtsd el :D

Telepítőlemezről (xp, w7 bármelyik megcsinálja).

2010. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem csinálja! A windows védelmének érdekében megszakítja a telepítést.... Kivagyok....
2010. aug. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!