Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó internetkávézó van valahol?

Jó internetkávézó van valahol?

Figyelt kérdés

Home officeban dolgozom még szeptemberig, és sajnos tönkrement (vagyis hát elképesztően lassú) a számítógépem, ami nagyon megnehezíti a dolgom.


Az ipademen pedig nem szeretem használni az office programokat. Ezért ideiglenesen el kellene mennem egy internetkávézóba, ahol esetleg tudok olyan gépet használni ahol van word. (Plusz ugye mellette neten is tudok keresgélni.) Itt a mammutnál próbálkoztam, de annyira lassú a gép, hogy ennél valami jobb kellene.


A fizumat csak szeptember elején kapom meg, ezért most nem fogok tudni új gépet venni.


Előre is köszönöm.



2020. júl. 3. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Saját eszközzel home office + fizu csak 2 hónap múlva.

#ÉvMunkahelye


Internetkávézóban fogyasztani is kell. Ha csak napi 1000-1500Ft fogyasztással számolok akkor olcsóbb egy használt gép (ami wordre elég), mint 40 napig kávézni és a végén lesz géped is.

2020. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyjából hetente 2-3 orára fog kelleni a word, amíg beszerkesztem a szerződésbe amit kell. Ezért lesz csak később fizu is, nem egy megterhelő munka :D


A keresest el tudom vegezni ipaden is, de egy 2-3 ora kell amig wordben megszerkesztem a vegeredmenyt.


Ugyhogy inkabb olyan valaszoljon, aki nem okoskodik, hanem mondd egy jo internetkavezot 😅

2020. júl. 3. 12:13
 3/13 A kérdező kommentje:
Mond*
2020. júl. 3. 12:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja es Budapestrol lenne szo.
2020. júl. 3. 12:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoskodtam, egy alternatívát próbáltam javasolni.

Amúgy internetkávézóban szerződést szerkeszteni szerintem picit merész dolog, mert gondolom személyes adatok is szerepelnek rajta, tehát egy nyilvános (bárki által használt és - valamennyire - karbantartott gépet) adatvédelmi szempontból nem előnyös erre használni. Te tudom, persze, ez is csak okoskodás....


Tableten amúgy megértem, hogy nem kényelmes szöveget szerkeszteni bár nem tudom, hogy ipad esetén van-e rá mód (nincs ipad-em) de androidos tablet lazán kezeli a billentyűzet-egér kombót és használható rá. Ez is csak tipp, alternatívának.


[link]

Amúgy ezt kipróbálhatod. Nem voltam még, de itt legalább fel van tűntetve milyen gépek vannak (az alapján használhatónak tűnik).

2020. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Persze hogy van, valahol a kilencvenes évek közepén.
2020. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy pesti vagy és nem vagy képes találni egy netkávézót?
2020. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös, köszönöm a választ, elnézést, hogy bunkón fogalmaztam. Nem személyes adatokról van szó, igazából csak szerződésmintákat kell elkeszíteni, de köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet :)


Mégegyszer elnézést az előző hsz-emért.

2020. júl. 3. 12:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves IT guy, képes vagyok, csak nem akarok besülni úgy mint a mammutnál, ahol 30 perc volt egyáltalán megnyitni a wordot :D
2020. júl. 3. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal célravezetőbb lenne, az otthoni gépedet gatyába rázni. Ha nem értesz hozzá, akkor szólj egy havernak, ismerősnek. Lehet, hogy csak a windowst kellene újrahúzni. Előtte természetesen az adatokat menteni. Ha pesti lennék megcsinálnám neked. 1-1,5 óra alatt megvan, aztán szeptemberig el vagy vele.
2020. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!