Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire reális ha a Facebook...

Mennyire reális ha a Facebook más gépről jelez észlelést a beállítási opcióban?

Figyelt kérdés

SOS!


Júniusban jelszavat cseréltem a facebookon és rögtön minden helyről kijelentkeztem, ahol valaha is aktivitást jelzett az app. Azóta a telefonomon kívül máshol nem jelentkeztem be, a gépemet sem vettem elő. Tegnap nem voltam otthon, csak este 8-ra értem haza. Ma reggel kíváncsiságból megnéztem a bejelentkezéseket és tegnapi napot jelzett számítógépról, Chrome böngészőről olyan 17:00 tájékában. Bőven nem otthon voltam abban az időszakban, viszont a párom igen. Viszont nagyon sokszor már volt olyan eset, hogy 40-50 km-rel tőlünk volt az archívumban aktivitás, viszont sosem jártam arra. Lehetséges, hogy most is tévedett az Facebook, vagy a párom valahogy bejuthatott a fiókomba? Viszont akkor sem érteném hogy hogyan ha a jelszavam olyanra cseréltem, amit lehet már én sem tudok 😅


U.I.: mielőtt valaki elkezdené: NEM, nincs semmi titkolnivalóm, ami miatt félek, hogy belépett a fiókomba, csak nem szeretem ha ellenőrizgetnek.


2020. júl. 4. 07:25
 1/6 A kérdező kommentje:

A főbb kérdésben: más gépről jelez bejelentkezést*


Javítva :)

2020. júl. 4. 07:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Úristen, elnézést a sok viszont ismételgetésében, de még nagyon reggel van és gyorsan szerettem volna kiírni. Bocsi, bocsi :-)
2020. júl. 4. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elhinném (el is hiszem) ezeket a logokat, de hogy meggyőződj róla, érdemes a rendszer eseménynaplót és/vagy a böngészőelőzményeket megnézni. Előbbi gondolom nem lett törölve, tehát azonnal kiderül legalább az, hogy be volt-e kapcsolva a gép.
2020. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Faceboom Chrome böngészőt jelzett de ott nem talaltam semmit az eseménynaptárban. A Firefoxon viszont tegnapi nappal igen, miközben én aznap full nem használtam a gépet és csak a facebookot dobta ki...
2020. júl. 4. 08:35
 5/6 A kérdező kommentje:
De mégis, ha ki voltam jelentkezve mindenből, hogyan jöhet valaki rá egy olyan jelszóra, amit talán már én sem tudok és előtte sem írtam be sose a jelszavamat?
2020. júl. 4. 08:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, és plusz be volt kapcsolva, hogy értesítést küldjön róla, ha egy másik eszköz lépett vagy akar belépni a fiókomba, de erről sem jött értesítés
2020. júl. 4. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!