Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Budapestre felkölt...

Szerintetek Budapestre felköltözve mérnökinformatikus hallgatóként kezdve milyen munkát érdemes végezni egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem egy informatikai szakgimnáziumban vidéken. Van mellette egy (attól tartok nem sokat érő) Irodai Informatikus OKJ mellékszakképesítésem. A tervek szerint mérnökinformatikus szakon kezdek szeptemberben.


Érdekelnek a hardveres dolgok, de sokkal jobban a szoftveresek felé hajlok. Esetleg ilyen irodai adminisztrációs munkában gondolkodtam, talán valamelyik boltban kisegítőként dologzni (de fontos, hogy ne kelljen ilyen galléros egyenpóló, nem vagyok hajlandó felvenni).


Valószínűleg már augusztustól Pesten fogok élni, megéri már akkor elkezdeni keresgélni, vagy inkább jobb lenne megvárni a tanév kezdetét? Milyen munkákat hirdető oldalak vannak, ahol ilyen jellegű munkát lehet találni?


2020. júl. 9. 12:00
 1/2 A.Norbert ***** válasza:
Ha nem csináltál technikumot, ergo az irodai infón kívül nincs szakmád, attól tartok nincs sok jó opció.
2020. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első 4 félev alatt nem tudsz dolgozni, mert nem lesz időd. :D


Amúgy ha iskolaszövetkezeteknél érdemes körülnézni.

2020. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!