Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni otthon a lehető leggyorsabban, Android appokat készíteni?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy mindenféle programozási tudás nélkül, teljesen nulláról indulva. Persze nem ilyen hű de komoly appokra gondoltam, hanem mondjuk egy sima óra (hogy folyamatosan mutatja az időt a telefon, hatalmas számokkal), vagy egy jegyzetelős app, vagy ébresztőóra app, vagy egy élő háttérkép app, stb. Szóval nem azzal kezdeném, hogy 3D-s játékokat csinálok (azzal kezdeni amúgy is lehetetlen) szóval egyszerű appokat készíteni hogyan lehet megtanulni ingyen, otthon, magyar nyelven, és lehetőleg nem több év alatt? Sajnos a YouTube-on lévő tutorial videók nézése nekem nem opció, mert egyszerűen nem marad meg semmi a fejemben, igazából be se megy, mert azt sem értem, hogy mit csinálnak épp a videóban. Persze később már lehet, hogy érteném a videót, ha már úgy valamennyire ismerem a dolgot, de kezdésnek egyáltalán nem jó. Arról meg nem is beszélve, hogy magyar nyelvű videók nem igazán vannak ezen a téren, (bár a magyar tutorial videókban sem értem, hogy mit csinálnak, szóval mindegy), az angol videókat esetleg felirattal érteném, de ha a feliratot olvasom, és közben értelmezem, akkor az agyam arra figyel, nem pedig arra, hogy mit is csinálnak. Szóval hogyan tudnék Android app készítést tanulni otthon?

2020. júl. 12. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


Iratkozz be valamilyen online tanfolyamra.

Sok ilyen gyorstalpalós tanfolyam van, amiken a kezdő alkalmazásfejlesztők vesznek részt.

2020. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod?
2020. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Angol nyelvtudás nélkül ez kb esélytelen.
2020. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Oké baba, használati utasítás youtube tanuláshoz:

1. space kéz- esetleg lábközelben

2. nagy marha jegyzetfüzet és jó sötét ceruza radírral

3. jegyzetet elalvás előtt kb két órával átfutod kötelezően

4. a videózást az előző jegyzet átfutásával kezded


Nyilván akkora adagot harapsz egyszerre, ami még épp nem fogja két nap után beomlasztani a rutint, tehát maradjon egyszerű, éld az életed mellette, ráérsz két hét után rájönni, hogy duplázhatod is az adagot, mert mondjuk az is pont ugyanolyan könnyű akkor már.


Ez, hogy "elolvasok egy jó könyvet" meg "megnézek egy jó videót" legfeljebb akkor jó, ha jó sokáig akarod még halogatni a dolgot úgy, hogy azt hiszed közben, hogy dolgoztál. De mivel kilátsz ebből, ez az átverés nem játszik, tehát mehet is nyugodtan komolyban a dolog. Ha a videó egyébként se annyira gyerebe, akkor könyv+naaagy jegyzet teljesen jó lesz.


Ha nem értesz "semmit", akkor azt írod össze, amit nem értesz, ők a következő alkalmak leckéi. Megtudod, hogy Javában fejlesztenek, meg hogy mittomén milyen IDE, akkor nyilván egy nekifutással felírod ezeket, másikkal melléjük írod a jelentésüket, holnap meg a neked szimpatikusra keresel full alap, teljesen kezdő, for dummies, ésatöbbi videókat, amiket körbe tudsz jegyzetelni a tudásszinteden úgy, hogy bőven elég legyen a jegyzetet átfutni, egyáltalán ne kelljen soha többet visszanyúlni a videóhoz, meg egyáltalán tudni, hogy melyik istenverése észosztó lehetett az. Behódítod az egészet a g3c1be.

2020. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a lényeget elfelejtettem: amint tudsz bármit is kezdeni a legapróbb tudásmorzsával is, alkoss valami működőt! Erre igazán nincs időkorlát, annyi a cél, hogy amilyen piszkosul hamar csak lehet, működjön és helyesen! Mindig kéznél a google, meg a fejedet se tolod az alsó fiókba gondolom. Így a valóság tanít, és csak annyit tanulsz, amennyit, ahogy említettem, KÖNNYŰ, az irányt meg leginkább az jelöli ki, hogy mit szeretnél akkor és ott megvalósítani. Tehát a célnak tanulsz, ami konkrét aktuális projekt, még ha egyszerű is.
2020. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Így hogy ekkora sötétség van a fejben, sehogy.
2020. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!