Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok kommentet írni...

Hogy tudok kommentet írni steam profil alá?

Figyelt kérdés
Ha megjegyzést akarok fűzni egy felhasználóhoz azt hogyan tehetem meg? És nincs az neki beállítva hogy csak barátok írhatnak alá, mert egy csomó idegen teleírta az oldalát.

2020. júl. 15. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A profiljában a kommentek fölött kell látnod egy szövegdobozt. Ez az egyetlen módja, ha az nem elérhető akkor korlátozva van azok köre, akik írhatnak neki. Attól, hogy régen teleírták mások a falát, most lehet olyan beállítása, hogy jelenleg nem írhatnak idegenek, ezt bármikor meg lehet változtatni.
2020. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen csak az az érdekes, hogy múltkor akartam írni a profiljára, de akkor sem tudtam és most látom hogy tegnap írtak rá. Szóval ezt a lehetőséget kizárnám....
2020. júl. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!