Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen interneres szolgáltatás...

Milyen interneres szolgáltatásokért fizettek?

Figyelt kérdés
Ilyesmikre gondolok: Spotify, Netflix, webes rendelés, pizzarendelés
2020. júl. 17. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ebayen veszek nagyon sok mindent, mert itthon nem is kapható olyasmi, vagy irreálisan magasabb áron.
2020. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Derwer ***** válasza:
100%
Google drive, hbogo, Amazon prime, Magyar VPN a részemről.
2020. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2020. júl. 18. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
HBO GO, Ebay, Banggood, TomTop, Gearbest.
2020. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Semmi. Nekem csak az internetelérés számít, de az korlátlan mennyiségben. Ha tehetem épp, korlátlan netem van előfizuval, ha nem, akkor viszont nincs előfizum csak feltöltőkártyám. Egy biztos: vezetékes net mindig van (csak éppenséggel elég gyengusz ott, ahol épp lakok).
2020. aug. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
HBO go, spotify. utánvéttel rendelek mindig, a netbankot a csekkek befizetésére használom .
2020. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
netflix, xbox game pass, netpincér
2020. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
53%
Internet-előfizetés
2020. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az internetes kereskedelmet nem igazán sorolom az internetes szolgáltatások közé. :) De ettől függetlenül rengeteget rendelek netről, eddig is ez volt a szokásom, de a COVID óta meg még inkább. Sok dolgot olcsóbban lehet megkapni, még postaköltséggel együtt is, és olyan termékekhez is hozzájutok, amiket "offline" nem, vagy csak nagyon nehezen tudnék beszerezni. Szinte csak az élelmiszer az, amit "offline" veszek, meg pár apróság, ha néha betévedek a nagyTESCOba.


Ami pedig az internetes szolgáltatásokat illeti: bérelek VPS-t, nem is egyet, informatikus lévén elég komolyan ott vagyok a szerver-témában.

Előfizetek Netflixre, HBO Go-ra, és Mindig TV-re.

Meg van webtelefonom és fax számom a telefonalo.hu-n és a faxolo.hu-n.

2020. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Netpincért, wisht/bangoodot/satöbbit, pizzarendelést tényleg vicces internetes szolgáltatásnak definiálni. Én hvg360-ra meg egy google drive csomagra fizetek elő.
2020. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!