Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem viszi jól a játékoka...

Miért nem viszi jól a játékokat a laptop?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Alienware m18x laptopot, 180w-os eredeti töltővel használom, driverek fent vannak, de mégis laggol rajta minden játék min. grafikán... (minecraft 20ps, ets 2 15fps..)

Mitől lehet ez?

Tudnátok esetleg segiteni?

Köszi előre is!



2020. júl. 22. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor is jelent meg az? 2011-ben? Kicsit már elavult.

Fizess elő Nvidia Geforce NOW-ra és akkor minden játék csúcsgrafikán fog menni.

2020. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen specifikációban van neked, de nézd meg azért, hogy mi az elsődleges grafikus megjelenítő, vagy egyszerűen csak jobbklikk a játékikonra, és a legördülőben a jobb grafikus processzort válaszd ki.
2020. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lekellene írni, hogy mi van abban a laptopban.Proci,ram,videókártya..Így nagyon nemlehet megállapítani.Az lehet, hogy az integrált videókártyát használják a játékok.Jobb klikk a játékra és válaszd ki az Nvidia (Ha AMD-d van akkor azt) grafikus processzort, és nézd meg úgy mennyi fpsed van.
2020. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3madik vagyok. Itt a gépe, elküldte nekem : I7-2630qm

Gtx 460m

16gb ram


Az a gond, hogy ez a laptop kb 10 éves..Videókártya gyenge, proci gyenge.Minecraft lehet kellene fusson, de az euro truck simulator 2t felejtsd el szerintem.

2020. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ets2 kozepesen jatszhato kene legyen...
2020. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!