Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megvenni ezt az...

Érdemes lenne megvenni ezt az xbox 360? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Használt gép. Xbox 360 Pro 20GB. Hűtésmódosított, dashboard frissítve van. Firmware 1.61. Vezeték nélküli joy. HD/AV component kábel. Táp.

Nekem PS2-m van és nem nagyon értek hozzá de venni szeretnék, viszonylag jó árban, és nem baj ha használt, és ez nekem helyben is lenne. Szóval írjátok meg, hogy ez viszonylag jó-e?


2010. aug. 3. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

ha újabb játékokkal is szeretnél játszani, akkor inkább ps3-at vegyél, hisz tudod, milyen sokáig tartott a ps2 is, mire megjött a ps3


ráadásul az xbox még nem tud blu-ray-es jártékokat olvasni, ezért is javaslom a ps3-at


persze rengeteget lehetne vitázni, h x360 vagy ps3, nekem egyik sincs, de ha jó árban van a gép, akk vedd meg

2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PS3-at nem akarok, mert azt még nem lehet chippelni, az xboxot viszont igen. Ez az ami mellett a box mellett döntök mindenképp.
2010. aug. 3. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem tartott olyan sokáig, 6év, mint a ps1-ps2 idejében.


A játékok grafikája pedig ugyan olyan ps3on is és xbox on is, csak nagyon apró különbségek vannak, de azt is nagyítóval kell keresni.

Ps3ra a 25Gbos lemezen jelennek meg a játékok és még az sincs teleírva, tehát ilyen tekintetben felesleges ezen gondolkodni, meg amúgy is, kinek van blu-ray írója, mert manapság kezd el terjedni, ami eléggé gyenge, ahhoz képest, hogy mióta a piacon van.


Árat nem írtál, így a viszonylag jó ár eléggé semmitmondó =)


Én csak jasperest vennék használtan, de mivel 20gbos ez sztem még falconos lehet, de ezt megkéne nézned, mivel a közelben van és gondolom megmutatja neked:D


[link]


Itt le van írva, 12,1 Aes a jaspers és még egy oldal, ahol össze van foglalva:


[link]


Itt pedig a tápnak a csatlakozója:


[link]


Ezekből már megtudod állapítani.


Engem igazából csak a 20Gbos wincsi zavar, ami elég kicsi, mivel 1 max 2 játékot tudsz rá felmásolni.

2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mit jelent az hogy Jasper meg ilyesmik?


Amúgy én is csak a 20GB-t keveslem, mert sok oldalon, ilyen 120GB meg stb. látni. De ezt nem lehet úgymond kicserélni, mint pl. a ps2-nél is úgy van hogy lehet benne cserélni memóriakártyát.

2010. aug. 3. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

A jaspers az alaplap egyik típusa, kisebb nm-en gyárották a cput, gput, aztán kevesebb lett a fogyasztás, meg a hőtermelés.

A jasperes alaplap ezért megbízhatóbb.


Lehet bővíteni, de csak xbox 360as winchesterrel, olyan 15k környékén van egy nagyobb, de sztem a 20asat be is számíthatják.

2010. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyobb vinyóval már nem lenne ilyen "kedvező" az ára,keress olyat amihez 120-250-es vinyó van és vedd meg azt,ha kevesled a 20GB-ot.
2010. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!