Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Nyár van, szétunom a fejemet. Gondoltam,hogy kéne valami hasznosabbat csinálni, de semmi konkrét nem jut az eszembe. Valami olyanra gondolok, amibe bele kell ölteni valamennyi munkát és gépen kell elvégezni. Mint például a videóvágás, vagy a zenekészítés. Viszont a zenekészítés világa annyira nem fog meg, videózni meg nem szoktam. Olyasmit, amit hobbi szinten tudok csinálni az unalmas napokon.Ilyesmi elfoglaltság után kutatok. Ötletek?

2020. júl. 24. 04:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj programozni, elég szórakoztató tud lenni. Vagy tanulj nyelvet, egy csomó program létezik, ami játékosan tanít. Keress külföldi levelezőpartnereket. Vagy akár egy magyart, akivel angolul tudsz beszélgetni. Sakkozz, azzal is fejlődsz. Tanuld meg kirakni a Rubik kockát. Fizikai kocka nem is kell hozzá, gépen vagy telefonon is megtanulhatod, bár kicsit nehezebb átlátni. Tanulj meg vakon gépelni. Tanuld meg jól használni az excelt, nagyon hasznos. Tanuld meg használni a photoshopot.
2020. júl. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én programozok, 3D modellezek, játékot készítek. Egyik se nehéz ha belejön az ember, tudom ajánlani!
2020. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Csinálj rendet a vinyodon. :)
2020. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Masztizz
2020. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!