Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet felvett videót (akármilyen típusút, winamp pl. ) gyorsítani, illetve lassítani?

Figyelt kérdés
2x-esére vagy 3x-osára ,úgy értem ,hogy egy videó pl. 5 perces,de úgy akarom megcsinálni, hogy gyorsabb legyen és 2,5 perc legyen(vagy gyorsabbnak tűnjön^^), akkor ehhez milyen program van?
2008. nov. 25. 23:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt szeretném tudni, hogy egy néma(vagy nem néma) videóhoz hogyan lehet hozzácsatolni a hangot?
2008. nov. 25. 23:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy jó videószerkesztő kéne neked. Adobe premiere pro, Avid, vagy valami amatőr program, ami tud ilyet. Nézz utána neten. Premiert lehet próbaverziót letölteni, én szeretem, egyszerű használni, félprofi, szerintem ilyet is tud, bár én még nem próbáltam rajta. Avid nehézkesebb, profi, aki nem használt még ilyeneket, annak nem ajánlott, nem is tudom, lehet-e letölteni akár egy demo verziót, de az nagyon nagytudású program, biztos tudja ezeket. Az amatőrökben nem vagyok biztos, de van letölthető, néhány letöltőoldalon érdemes megnézni, ott általában leírják, mit tud, ki kell próbálni. Hangot mindegyikkel tudsz hozzá csatolni, ha teszel hozzá egy plusz hangsávot.
2008. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerübb programokból közül, a KMPLAYER jött be. hajrá.
2008. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!