Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Gmailban a...

Kkovax38 kérdése:

Hogyan lehet a Gmailban a frissítések (update) listát beállítani?

Figyelt kérdés
Az interneten ha új jelszót kérünk, a gmailban a frissítések listába küldik, a sajátomban mindig így szokott lenni. Ismerősömnek a gmailjából hiányzik ez a lista. Az NKM energiától kértem új jelszót, a felkérés visszaigazolásának a linkje megérkezett, rá klikkeltem de a jelszó nem érkezett meg. Hogyan és hol tudom a beállítani a gmailt, hogy megjelenjen a frissítések lista? Válaszokat előre köszönöm.

#jelszó #beállítás #Gmail #Frissítések lista
2020. júl. 27. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Android rendszeren futó Gmail alkalmazás frissítése ...

support.google.com › mail › answer

Gyorsabb Gmail; Fokozottabb biztonság; Új funkciók, például az e-mailek letiltása, valamint új formázási beállítások. A GMAIL ALKALMAZÁS FRISSÍTÉSE ...

Hiányzó: listát ‎| Tartalmaznia kell a következőket: listát


Tech-Tudomány - Nagy frissítés jön a Gmail webes ... - Index

index.hu › nagy_frissites_jon_a_gmail_webes_feluleten

2020. máj. 28. - Nagy frissítés jön a Gmail webes felületén - Felszínre hoznak pár ... Minden más beállítást a legfölső "See all settings" gombbal lehet előhívni.

2020. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!