Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy IP kamerát és egy...

Miskasajt kérdése:

Vettem egy IP kamerát és egy Időkép modult, és szeretném megjeleníteni a saját Időkép kamerámon. Hogyan kell beüzemelni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Időkép oldalán:

[link]

szerepelnek a teendők.

2020. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
@anonim Ott is próbáltam aszerint követni, de nincs hozzá videó vagy valami pontos leírás.
2020. júl. 27. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig az "Időkép modul" leírása az általam linkelt Időkép oldalán érhető el - végig kell olvasni.

Illetőleg van egy Gyakran Intézett Kérdések:

[link]

rész is - ott is érdemes körülnézni.

Mint szokták mondani: cipőt a cipőboltból.


Ha nem értesz valamit, akkor a legbiztosabb, ha az Időkép fórumán:

[link]

érdeklődsz, a körülmények - az IP-kamera/az "Időkép-modul" pontos gyártójának és típusának, illetve a bekötés/beállítás eddig elvégzett lépéseinek - pontos ismertetése után kaphatsz hathatós segítséget.

2020. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A társalgóban hol lehet írni?
2020. júl. 27. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

A Társalgó oldalán írják:

"Hozzászólás beküldéséhez be kell jelentkezned"

a bejelentkezéshez meg előtte regisztrálnod kell - az is megtalálható az Időkép Tásrsalgó-oldalán (lásd a Regisztráció linket).

2020. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Be voltam már rég regisztrálva!
2020. júl. 27. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor bejelentkezel és a megfelelő témában teszel hozzászólást - remélhetőleg lesz olyan Időkép-felhasználó (vagy egy ottani adminisztrátor) aki specifikusan tud segíteni - mert ez egy egyedi rendszer és kevés információ áll rendelkezésre hogy tovább lehessen lépni.
2020. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ott csak az illetőhöz tudok hozzászólni, vagy úgy is lehetséges írni?
2020. júl. 27. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom - mivel nem vagyok oda regisztrálva - hasonlóan működik, mint a Gyakorikérdések, szóval lehet önálló üzenetet is küldeni.
2020. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!