Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet az,hogy kb fél...

Mitől lehet az,hogy kb fél óránként történik valami a gépemmel és teljesen használhatatlan lesz?

Figyelt kérdés

Nem 100%-ban szó szerint fagy,mert lehet még kattintani bárhova,csak nagyon nagyon lassú,akadós,nyögvenyelős lesz minden. Ha akár csak jobb klikkelek akkor is egy csomó idő míg behozza,csak forog és forog a töltő karika. Ha a sajátgépre megyek,akkor is csak fehérség van és az a zöld csík egy csomó ideig tölt.


Merevlemezek nincsenek tele

Víruskeresés is volt

Ccleanerrel is megcsináltam mindent amit lehetett

Proci használat sem magas

Túlmelegedés sincs,42 fok fölé nem megy semmi

És amúgy is,bármit csinálok. még játszanom se kell,elkerülhetetlen ez a befagyás,akár ha hozzá se nyúlok akkor is.

Egy haver azt mondta,hogy a háttérben lehet csinálni akar valamit a gép csak nem sikerül.

Vagy a procival lesz valami,mert egy kicsi vékony sípoló hang jön onnan.

De ha a hűtője adja ki,akkor annak mi köze lenne a rendszer lefagyásához? Attól még rendesen hűt. Bár a gép is azóta csinálja ezt mióta van ez a fura hang szóval..


Amúgy 7-es Windowsom van ha számít valamit


2020. júl. 29. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyiss egy feladatkezelőt bővített nézettel, rendezd a cpu-felhasználás szerint a listát (legfelül legtöbb %), és hagyd a képernyőn, majd csinálj valamit, amíg nem kezd el lassulni. Ha megtörténik, nézd meg a felső folyamatokat és a cpu időt, hogy tényleg valami zabálja-e az erőforrásokat.

A sípoló hang akkor sem jó, ha nem szándékos szoftveres jelzés, hanem valamilyen forgó alkatrészből jön. Amíg nem írtad a hőmérsékletet, arra gondoltam én is (elégtelen hűtés). A lassulás pillanatában mivel tudtad megnézni, hogy 42 fok?

2020. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,megcsinálom a feladatkezelőst


Hát a sípolás ellen majd megpróbálom azt,hogy kiporolom,mást nem tudok ,elvégre több mint 3 éve van meg a proci és amúgy is használtan kaptam.


A programot ami mutatja a hőfokokat(speedfan),megnyitva hagyom,szóval meg lehet olyankor is nézni mikor bejön a baj. Amúgy igen,ami épp meg van nyitva,bármi,pl egy videó is,vagy bármilyen oldal,az még akkor is működik tovább rendesen és lehet használni,csak ha bármi máshoz nyúlok az már teljesen be van sz.rva

2020. júl. 29. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd ha megcsináltad, még egy hdd/ssd tesztet szerintem nem ártana elvégezni, de az hosszabb idő lesz.

Memóriára nem gyanakszom, akkor fullra befagyna vagy kékhalálozna.

2020. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azokat hogyan lehet és mivel? Még nem hallottam ezekről


Amúgy lehet,de csak lehet,hogy megvan a ludas,valami Psanhost.exe

Ennek a micsodának gondolom a Panda vírusirtóhoz van köze,de nem engedi leállítani,azt írja hozzáférés megtagadva

2020. júl. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!