Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon és instagramon meg...

Facebookon és instagramon meg lehet nézni, hogy egy adott személy, aki jelenleg nem követ, követett-e már valamikor?

Figyelt kérdés
Illetve azt, hogy egy bizonyos személy kedvelte-e valamelyik posztod régebben?

2020. júl. 31. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy like-olta a posztod, azt látod a posztnál. Hiába követ ki, a like megmarad ott. Azt h korábban követett-e nemigen lehet megnézni.
2020. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A likeos részét úgy értettem, hogy ha valaki kedveli az egyik képem, aztán később visszavonja, akkor azt lehet- e valahogy látni, hogy valamikor régebben kedvelte?
2020. júl. 31. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat talan nagyon vissza kell menni a tevekenyseg naploba de kitdja meddig. Orakig telhet
2020. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbáltuk egy barátommal, és a tevékenység naplóból is eltűnt.
2020. júl. 31. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Na azt nem tudtam.. f@sza 😅
2020. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar elege kivancsi lettem, miert akarod ennyire tudni?
2020. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2. a visszavont like-ok se látszanak
2020. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Fontos szerepe lesz majd a világuralmi terveim megvalósítása szempontjából😂

Remélem, érezhető az irónia. Egyébként egyszerűen csak eszembe jutott, és ezért kezdett el ennyire érdekelni.

2020. júl. 31. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!