Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gép használat közben fekete...

Gép használat közben fekete kép, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
1-1.5 óra gép használat után full fekete kép a monitoron és csak úgy tudom vissza hozni ha ki, majd bekapcsolom, mert a monitor az nem kapcsol ki csak nem ad képet. Zene hallgatás, játék közben is elődordult már és hang van és tudok váltani másik zenére csak nincs kép. Eddig sosem volt ilyen és játék közben elég zavaró! szóval: 1.5 óra használat után fekete kép, vissza kapcsolom 5 perc után fekete kép majd ugyan ez 1.5-2 percenként!

2020. aug. 2. 19:38
 1/4 meszike91 ***** válasza:
100%
Ezt így senki se tudja neked megmondani. Milyen a tápod? Hőfokok rendben vannak?
2020. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

CPU, GPU 34°

tápot holnap tudom leírni, mert most nem vagyok otthon.

Ja és lehet, hogy fontos azt nem írtam le, amikor fekete a kép akkor elég meleg a monitor hátulja!

2020. aug. 2. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:

Akyga 230 V - táp - 2015


CPU: Intel Celeron g1610

GPU: Geforce Gt 630 2 gb

Memória: KingMax 1x4 gb 1333mhz ram


Windows 10 Home 64 bit


és a monitor egy BenQ G2220HDA

2020. aug. 3. 10:12
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan! Nem tudom, hogy most mit tehetnék? Új táp vagy monitor? Esetleg nincsen nagyobb probléma csak a monitor gyorsabban melegszik?
2020. aug. 4. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!