Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 újratelepítés után...

Windows 7 újratelepítés után hogyan zajlik a driverek, illesztőprogramok telepítése?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed, milyen hardverek vannak a PC-dben, és annak megfelelően töltesz le drivereket
2020. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Többféle módja van.


Az első az alaplap mellé járó CD/DVD-ről feltelepíted.

A második az alaplap gyártójának support oldaláról letöltöd.

A harmadik megnézed, hogy mi van a gépben és az internetről letöltöd a gyártó oldaláról.

2020. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Újratelepítettem egy laptopot, de utána nem telepítettem drivereket, illesztőprogramokat. Egy ideig normálisan működött, aztán valamiért furcsa a kép. Elmosódnak a színek, pixeles, stb.

Lehetséges, hogy semmi baja a videókártyának vagy a kijelzőnek, egyszerűen csak kéne egy normális driver hozzá?

2020. aug. 6. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez több, mint valószinü. Ezt okozza egy hibás driver
2020. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És mivan akkor, ha a laptopban, legalábbis az eszközkezelőben sem, sem az AIDA64-ben nem látom, hogy milyen videókártya van. Valószínűleg integrált vagy nem tudom, de akkor arra hogyan töltsek le drivert?

Kezdetnek a directX fent van, de nem tudom, hogy Nvidia vagy AMD driver kell-e.

2020. aug. 7. 11:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen processzor van a laptopban? Az Aida64 kiírja.
2020. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Intel Core 2 Duo

A szériára (Exxxx) nem emlékszem, de ha jól emlékszem 2,40 Ghz-es..

Később meg tudom nézni.

2020. aug. 7. 11:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Közben keresgéltem neten és azt olvastam, hogy van az Nvidia, van az AMD, és ami integrált az mind-mind Intel. Tehát, ha jól sejtem, nekem Intel drivert kéne feltennem..
2020. aug. 7. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:

A processzort meg tudod nézni az alábbi módon:

Windows XP: Asztalon lévő sajátgép ikonra jobb klikk -> Tulajdonságok

Windows Vista/7/8: Asztalon: Számítógép -> Tulajdonságok

Windows 8.1/10: Asztalon: Ez a gép -> Tulajdonságok

2020. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt tudom. Eszközkezelőből meg szinte mindent. Ott még illesztőprogramot is lehet keresni vagy manuálisan vagy automatuikusan internetről keresve. csak az a baj, hogy hiába, mert sosem talál. Mindig azt írja, hogy naprakész.


Nekem főként a videókártya és/vagy a kijelző frissítésére lenne szükségem.

2020. aug. 7. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!