Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani hogy...

Hogyan lehet beállítani hogy OBSben én is halljam a hangom?

Figyelt kérdés
Azt szeretném beállítani OBS Studioban hogy amien zenét lejátszok azt halljam én is miközben veszi fel a videót és ne csak a videó visszajátszásakor. Hol lehet ezt beállítani?

#zene #hang #videó #OBS #OBSStudio
2020. aug. 8. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Vázold légyszi a feladatot, és hogy hogy van megoldva most! Mármint a sugárzás/felvétel célját és mikéntjét!
2020. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értem. Mit írjak le?
2020. aug. 8. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit készítesz? Mi van meg eddig? Hogy csináltad?
2020. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A legtöbbet live ban szeretném használni. Eddig még nem csináltam sehogy ezért kérdezem hogy hogyan kell.?
2020. aug. 9. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Az jó, mert akkor nincs erdő. Mixerben ott kéne legyen a Windows Audio, az neki bemenete, az megy ki, amit hallasz a beállított alap hangkimeneten a rendszerben. Ez az a pont, ahol nagyjából én se értem, miért nem hallod az alap hangkimenetet. Csak akkor megy el, amikor az OBS fut?
2020. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hangja az van a rendszernek csak az OBSnek nincs.
2020. aug. 10. 09:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani a tulajdonságok figyelés részét átállítottam hallom a zenét. De a saját mikrofonom hangja mindig sípol ez miért van?
2020. aug. 10. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom gerjed...
2020. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az de miért van?
2020. aug. 10. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell az OBS-t külön hallanod, így persze, hogy gerjed. Keress rá, ne kezdjük már a legalapabb alapoktól!
2020. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!