Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik, hogy az ismerőseim...

Létezik, hogy az ismerőseim nem kapták meg a felkérést, hogy kedveljenek egy általam létrehozott oldalt?

Figyelt kérdés
0 reakció, kb 6 órája küldtem el a felkérést, de semmi.Van ilyen, hogy a face baszakszik,és majd jóval később értesíti őket? Megnéztem el vannak küldve a meghívók.
2020. aug. 12. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy egyszerűen csak nem foglalkoznak vele. Én is egyetlen egy dolgot kedveltem, aztán jópár ilyen meghívót kaptam már.
2020. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Te attól fogsz kedvelni valamit hogy valaki megkér rá? Mi vagy te, valami ki-be aszott pszichopata?
2020. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D :) 2-eske! Igen! Az vagyok ba@dmeg, úgyhogy nagyon vigyázz, miután kinyomoztalak az Ip címed után! Nehogy egyszer meglepjelek...
2020. aug. 12. 19:22
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es Válaszoló! Köszi, most kaptam egy kedvelést :) Szóval igazad lehet, jobban belegondolva én is szelektálok :)
2020. aug. 12. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 jól van, majd vigyázok. ;)
2020. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D LOL
2020. aug. 12. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Vityassz mer kinyomosz a zipecim utan
2020. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező nem vagy vicces akkor se ha felkiáltójeleket irsz
2020. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!