Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két web oldalt fogok készíteni...

Kopito1985 kérdése:

Két web oldalt fogok készíteni. Ha a rendelés meghalad egy bizonyos összeget ajándékba választható lenne 4 féle márkás parfüm ingyen, kell, hogy a ingyen adott termékre nekem legyen számlám vagy nem fontos?

Figyelt kérdés
Mindkét oldal inkább a nők igényeit fogják kielégiteni. Na jó egyik részben a férfiakét is. Ami biztosan a lányokét Pl. egy lány rendel női alsóneműt 5db ot amelynek az össz értéke lesz egy bizonyos összeg, a végösszeg meghaladja azt hogy ingyen tudd választani egy márkás parfümöt, akkor az a kérdés kell e a parfümöt lefednem számlával,vagy az a Nav ot és igy tovább nem fog érdekelni, egyszerűbb lenne ha nem kellene, nincs + számla igy a könyvelő sincs ezzel plusszban terhelve, mivel úgyis ingyen adom.

2020. aug. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyesírást majd azért nézesd át valakivel! ;)
2020. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, nem magyar állampolgár vagyok, annak ellenére szerintem nem rossz a magyar tudásom, aki akarja megérti.
2020. aug. 13. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 úgy értem hogy az oldalon.


Az állampolgárságod nem tudom hogy jön ide, én sem vagyok brit állampolgár, mégis figyelek a helyesírásra ha angolul írok.

2020. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, a kérdésemre választ nem kaptam :D
2020. aug. 13. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem de ha elszámolni is akarod hasznos lenne mert veszteség különben így nyilván ajánlott.
2020. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sok olyan nyelvet ismerek, ahol a mondatot kis kezdőbetűvel írják. Bár ha arab, héber, cseroki, khmer, lao, vagy thai az anyanyelved, akkor visszavonom, érthető, hogy neked ez a szabály még új. ;) Ezekben a nyelvekben (pontosabban: az írásrendszereikben) ugyanis tényleg nincs kis- és nagybetű. De a latin betűs nyelveknél mindenhol él a "nagy kezdőbetű" szabálya.


A jogi részére pedig: igen, kell, hogy tudd igazolni a beszerzést. Bármit, amit nem te magad állítasz elő, kell, hogy szükség esetén számlával - vagy esetleg bizonyos esetekben ajándékozási szerződéssel, amennyiben te is ingyen kaptad azt - tudd igazolni.

2020. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több mint 600 százalékos haszonnal lesz az eladás, igy az ajándék mellé ami teljesen ingyen van oké, azaz veszteséges nem lesz. Arról van szó ha valamit ingyen adok akkor azt miért kell megvennem cégre, de ha megkell akkor meg kell. 6 os ez van, ezt dobta a gép. Sajnos parfümre nem tudok őstermelő lenni :D Én nem kapom ingyen, de ajándék miatt nem tudom ki köthetne belém, de oké, köszönöm.
2020. aug. 13. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!