Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismeretlen szám zaklat napok...

Ismeretlen szám zaklat napok óta, mit tudok tenni? Már több mint 40-szer hívott, és üzen is.

Figyelt kérdés

Ha rendőrségre mennék ezzel, mit csinálnak ott, meddig tart a folyamat, mennyire kell részt vennem benne? stb...


Légyszi ne írjátok hogy vegyem föl, mert ilyen idiótákkal nem szándékozok beszélni, és őszintén kicsit félek is.


Pár hívás után letiltottam a számot, vagyis ilyen feketelistára raktam, így meg csak azt jelzi ki hogy kéretlen tartalom és hogy hány hívás.

Még mielőtt tiltottam, sms-ben írta hogy vegyem már föl, és hogy Emese baj van segítsek (nem vagyok Emese amúgy XD), mire írtam neki hogy rossz szám, de továbbra is hívott, gondolom valaki marha viccesnek gondolja ezt, hogy így szórakozik velem. (Ja és a helyesírása minősíthetetlen, konkrétan 10 percig kellett néznem a mondatait hogy rájöjjek mit akar jelenteni). Ez az üzenetváltás után tiltottam. És akkor utána egész este megállás nélkül hívott, jelezte a zaklatásszűrő, plusz ma reggel is 4-szer, így összeszámolva kb 40-szer.

És olyan üzeneteket is írt, hogy vegyem már föl mert öngyilkos lesz, meg valami ferikéről beszélt, valamit bevett és megy a nemtomki után XD De ilyen teljesen érthetetlenek a mondatok, tök hülye nevekkel, nem nagyon tudtam kihámozni. Nem ismerek semmilyen Ferikét, vagy Emesét, meg ilyenek. Tippem sincs ki akar szórakozni, de úgy gondolom ez már túl megy minden határon. Feltételezem hogy valami régi ismerőseim lehetnek illuminált állapotban, bár még most reggel is hívott szóval nem tudom... Meg amúgy annyi esze már nincs hogy magántelefonszámmá rakja át magát :D


Kérlek ne szedjetek szét, hogy nem kellett volna visszaírni, vegyem föl, stb, nem azért írtam ide. Nyilván nem annyira akarok ilyen feljelentésbe belemenni, de ha nem hagyja abba a mai napon, akkor elgondolkodok az ötleten. Meg kíváncsi vagyok ez a folyamat hogy menne ha valóban feljelenteném. Amúgy meg ha többet nem hív nyilván akkor csak elfelejtem ezt az egészet. Rendesen letiltani, hogy még csak a próbálkozásait se lássam, olyan lehetőség sajnos nincs a telefonomon, csak ez a feketelistára tevés.


Légyszi tényleg ne szedjetek szét :D


17/L



2020. aug. 15. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy külföldről hív, és ha felveszed, jól lehúz.
2020. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne vedd fel. Beszélj a szolgáltatóddal, személyesen,

az ügyfélszolgálaton, hogy ilyenkor van-e megoldás.

2020. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a kihivott.hu - n nézd meg, hátha van valami információ a telefonszámról
2020. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen komoly a helyzet, menj el a rendőrségre és beszélj velük, biztos elmondják mik a lehetőségeid azt eldöntöd hogy mit akarsz csinálni, ja és semmiképp ne vedd fel szinte 100% hogy lehúzásról van szó.
2020. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel írtál neki sms-t, felvetted a kapcsolatot, azt is tudod mellette, hogy hazai telszám....gondolom azért válaszoltál.


Lehet a számod előző gazdáját keresi...erre véletlenül se gondolsz...ezt is sms-ben írhattad volna, hogy 3 hete a számod...


Másrészt, lehet valamely betegségben szenvedő egyed, aki nehezen kommunikál+pánikban van, tehát nem elmebeteg csak fogyi.

Lehet még egy elveszett nyugger...


Hazai számtól meg nem kell rettegni...

2020. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy lehet csak egy öregember/asszony, aki rossz számot kapott meg valakitől és nem esik le neki.
2020. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem csöng ki a szűrő jóvoltából, akkor miért zavar?
2020. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hat itt ku..sok megoldás lehet😂,lehet h pénzt szeretne kicsalni ,lehet h egy zaklato (bár ennél fura lenne😂),lehet h osszeteveszte vki telszamat a tieddel ,egyszeruen barmi ,pl engem regebben pecsrol hivott mindig egy vonalas szam , a lanyat kereste egy ferfi ,es mindig felretarcsazott ,addig hivott ameddig elnem borult az agyam es elkuldtem a busba ,egyebkent mindig kinyomom az ismeretlent illetve magan szamot ,pl egyszer uncsitesomnak se volt meg a szama ,es ugy hivott h nem volt ugye elmentve ,es en meg egybol lattam h nincs a szam mellet nev azonnal lecsaptam 😂😂vannak ilyemek is 😂remelem azota mar megoldodott
2020. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!